Rüyada gelinin uçtuğunu görmek

Rüyada gelinin uçtuğunu görmek kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, bol kazanç elde edeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yepyeni biri haline geleceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine delalettir.

Rüyada gelinin uçtuğunu gördüyseniz:

  • Yeni şeyler denemekten veya yeni kişilerle bir araya gelmekten çekinmemelisiniz.

Rüyada gelinin uçtuğunu görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine tabir olunur.

Rüyada gelinin bayılması işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinin görmek bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinin düşmesi vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinin koşması gururlandıracak işler yapacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına delalet eder.

Rüyada bir gelinin vurulması sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, aniden evlilik kararı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinin vurulması onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin kaçması karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments